در سایت 

www.mindq.ir 

بالای  صفحه ورود را بزنید 

سپس با نام کاربری و رمز خود وارد شوید. نام کاربری شما ایمیل یا شماره تلفن شماست، رمز نیز همان چیزیست هنگام ثبت نام وارد کردید. اگر رمز خود را فراموش کردید، فراموشی رمز را بزنید و لینک آن برای شما ایمیل خواهد شد. در غیر اینصورت در قسمت پیام به مدیریت یک پیام برای بازیابی رمز بگذارید و با شما تماس گرفته خواهد شد   

پس از ورود موفق با نام کاربری و رمز روی اسم خود بالای صفحه بزنید و روی گزینه بخش کاربری کلیک کنید 

از قسمت امور مالی، وارد قسمت صورتحسابهای شما شوید 

در این قسمت کلیه صورتحسابهایی که باید پرداخت کنید وجود دارد، روی کد هر صورتحساب در سمت راست کلیک کنید، در صفحه جدید پرداخت صورتحساب و بعد از اون پرداخت الکترونیک رو بزنید. 

در صفحه بعد مبلغ را تغییر ندهید و میزان پیش فرض آن را رها کنید. درگاه پرداخت زرین پال را انتخاب کنید و شروع پرداخت را بزنید. اگر سررسید صورتحساب شما نگذشته باشد، شما وارد صفحه پرداخت میشوید و میتوانید پرداخت را از طریق کارت بانکی خود انجام دهید.  پس از پرداخت موفق، به قسمت امور مالی و  گزینه صورتحسابهای شما برگردید و وضعیت صورتحساب از منتظر پرداخت به پرداخت شده باید تغییر یافته باشد . 

اگر تاریخ سررسید صورتحساب شما گذشته باشد، از طریق پشتیبانی سایت به ما اطلاع دهید و شماره صورتحساب رو اونجا برای ما بفرستید. آموزش استفاده از پشتیبانی پایین اومده. 

ضمنا اگر به اشتباه کیف پول خودتون رو شارژ کردید. کلیه مراحل بالا رو طی کنید، فقط هنگام انتخاب درگاه پرداخت، کیف پول رو انتخاب کنید و پرداخت رو بزنید. صورتحساب شما از کیف پول پرداخت میشه و دیگه نیازی نیست به درگاه پرداخت برید. 

در کل این مسیر اگر به مشکلی برخورد کردید از طریق پشتیبانی با ما همراه باشید . لینک آموزش پشتیبانی در پایین اومده 

http://www.mindq.ir/supporttutorial